Bezpečná online půjčka je tu pro vás

Když potřebujete menší finanční obnos, například v období těsně před výplatou nebo při nutnosti zaplatit neočekávané výdaje, budete hledat půjčku, kterou byste získali snadno a hlavně okamžitě. Právě takovou půjčkou je okamžitá půjčka ihned na účet.

Tento typ půjčky je u nás relativně nový, ale získává velmi rychle na popularitě právě pro svou rychlost a jednoduchost vyřízení. Požadujete-li peníze obratem, získáte je právě prostřednictvím okamžité půjčky.

 

Okamžitá půjčka na účet telefonicky nebo přes SMS

Získat okamžitou půjčku nemůže být jednodušší – najdete vhodného poskytovatele, na jeho stránkách pak vyplníte formulář s údaji o sobě a počkáte na ověření. To může proběhnout i telefonicky, někdy musíte poslat ze svého účtu 1 Kč pro ověření vašeho běžného účtu.

Obratem dostanete vyjádření, zda vaše půjčka byla nebo nebyla schválena. V případě schválení půjčky už jen počkáte na připsání peněz na váš účet, většinou to netrvá déle než hodinu. Zažádat lze i přes SMS.

 

Vlastnosti okamžité půjčky

Okamžitá půjčka na účet je krátkodobá. Její splatnost se pohybuje ve dnech, většinou musí být splacena nejpozději do jednoho měsíce. Také zapůjčené částky jsou nízké, od 500 do 25 000 Kč.

Navíc při první půjčce nemusíte automaticky získat maximální částku, vyšší částky jsou zapůjčeny až při dalších opakovaných půjčkách.

okamžité půjčky na účet se někdy neplatí úroky, ale spíše poplatky za poskytnutí půjčky. Tyto poplatky mohou být vyšší a narůstají podle doby, na kterou si půjčujete. Vyplatí se dobře vybírat, rozdíly v poplatcích u jednotlivých poskytovatelů mohou být velké.

 

Když nemůžete půjčku splatit

Pokud vám okamžitá půjčka ihned na účet nebude schválena, můžete zkusit jiného poskytovatele, nároky na žadatele jsou dosti odlišné. Jestliže jste již půjčku získali, hlídejte si dobře termín splatnosti, sankce jsou vysoké.

Víte-li, že nebudete moci okamžitou půjčku splatit, můžete si ji prodloužit. Na účet pro splacení půjčky pošlete poplatek za prodloužení a vaše půjčka bude prodloužena automaticky. Prodloužení splatnosti okamžité půjčky lze několikrát opakovat.